Przejdź do treści
A     A     A

aktualne


2017-04-20

Informacja o wyniku postępowania na dostawę gazowanej i niegazowanej wody mineralnej w butelkach o pojemności 1,5 litra

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup i sukcesywną dostawę gazowanej i niegazowanej wody mineralnej w butelkach o pojemności 1,5 litra oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2017-04-03

Ogłoszenie - postępowanie ofertowe na: dostawę gazowanej i niegazowanej wody mineralnej w butelkach o pojemności 1,5 litra

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem
o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r.
Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: dostawę gazowanej
i niegazowanej wody mineralnej w butelkach o pojemności 1,5 litra.

Czytaj dalej » 2017-02-16

Postępowanie ofertowe na dostawę letnich wkładek węglowych odbieraków pantografów trolejbusowych

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów zgodnie z poniższymi informacjami i wymaganiami:

Czytaj dalej » 2017-01-26

Postępowanie ofertowe na „Wykonanie instalacji fotowoltaicznej zmniejszającej zużycie paliwa i emisję toksycznych składników spalin w 53 autobusach komunikacji miejskiej”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: 

Czytaj dalej » 2017-01-20

Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert w postępowaniu na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino termin składania ofert przedłużony zostaje do dnia 27.01.2017 r.

2017-01-20

Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert w postępowaniu na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu jezdnego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu jezdnego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino termin składania ofert przedłużony zostaje do dnia 27.01.2017 r.

2017-01-20

Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert w postępowaniu na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus termin składania ofert przedłużony zostaje do dnia 27.01.2017 r.

 

2016-12-22

Zapytanie z dnia 22.12.2016 r. oraz odpowiedź w postępowaniu na "Wynajem w okresie 48 miesięcy fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy średniej (segment D)

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych na „Wynajem w okresie 48 miesięcy fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy średniej (segment D)”, do zamawiającego wpłynęło następujące zapytanie:

Czytaj dalej » 2016-12-21

Zapytanie i odpowiedź w postępowaniu na "Wynajem w okresie 48 miesięcy fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy średniej (segment D)"

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych na „Wynajem w okresie 48 miesięcy fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy średniej (segment D)”, do zamawiającego wpłynęło następujące zapytanie:

Czytaj dalej » 2016-12-19

Postępowanie ofertowe na "Wynajem w okresie 48 miesięcy fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy średniej (segment D)"

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na wynajem w okresie 48 miesięcy fabrycznie nowego samochodu osobowego klasy średniej (segment D), zgodnie z poniższymi informacjami i wymaganiami:

Czytaj dalej » 2016-12-14

Zaproszenie do składania ofert - zakup i sukcesywna dostawa nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2016-12-14

Zaproszenie do składania ofert - zakup i sukcesywna dostawa nowych części układu jezdnego do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu jezdnego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2016-12-14

Zaproszenie do składania ofert - zakup i sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów Marki Solaris Trollino i Ursus

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus.

Czytaj dalej » 2016-12-14

Zaproszenie do składania ofert - zakup i sukcesywne dostawy filrtów do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki: Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy filtrów do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2016-12-14

Zaproszenie do składania ofert - zakup i sukcesywna dostawa nowych części zamiennych nadwozia do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus.

Czytaj dalej » 2016-12-07

Ogłoszenie - Postępowanie ofertowe na: „Dostawę oryginalnych części do obsług technicznych łopatkowych sprężarek powietrza HYDROVANE 504,”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: „Dostawę oryginalnych części do obsług technicznych łopatkowych sprężarek powietrza HYDROVANE 504,”  zgodnie z poniższymi informacjami i wymaganiami:

Czytaj dalej » 2016-11-30

Informacja o wyniku postępowania na zakup i sukcesywną dostawę płynu - wodnego roztworu mocznika 32% (tzw. AdBlue)

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup i sukcesywną dostawę płynu - wodnego roztworu mocznika 32% (tzw. AdBlue) do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Czytaj dalej » 2016-11-16

Zapytania i odpowiedzi dotyczące postępowania na wykonanie instalacji fotowoltaicznej zmniejszającej zużycie paliwa i emisję toksycznych składników spalin w 20 autobusach komunikacji miejskiej

 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych na „Wykonanie instalacji fotowoltaicznej zmniejszającej zużycie paliwa i emisję toksycznych składników spalin w 20 autobusach komunikacji miejskiej”, do zamawiającego wpłynęły następujące zapytania:

Czytaj dalej » 2016-11-16

Postępowanie ofertowe na: zakup i sukcesywną dostawę płynu - wodnego roztworu mocznika 32% (tzw. AdBlue) do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: zakup i sukcesywną dostawę płynu - wodnego roztworu mocznika 32% (tzw. AdBlue) do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o., zgodnie z poniższymi informacjami i wymaganiami:

Czytaj dalej » 2016-11-10

Postępowanie ofertowe na „Wykonanie instalacji fotowoltaicznej zmniejszającej zużycie paliwa i emisję toksycznych składników spalin w 20 autobusach komunikacji miejskiej”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: 

„Wykonanie instalacji fotowoltaicznej zmniejszającej zużycie paliwa i emisję toksycznych składników spalin w 20 autobusach komunikacji miejskiej”

 

Czytaj dalej » 2016-10-25

Zapytania i odpowiedzi 3 dotyczące postępowania na dostawę 3675 koszul dla kierowców „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych na dostawę 3675 koszul dla kierowców „MPK Lublin” Sp. z o. o., do zamawiającego wpłynęły następujące zapytania:

Czytaj dalej » 2016-10-24

Zapytania i odpowiedzi 2 dotyczące postępowania na dostawę 3675 koszul dla kierowców „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych na dostawę 3675 koszul dla kierowców „MPK Lublin” Sp. z o. o., do zamawiającego wpłynęło następujące zapytanie:

Czytaj dalej » 2016-10-20

Zapytania i odpowiedzi dotyczące postępowania na dostawę 3675 koszul dla kierowców „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych na dostawę 3675 koszul dla kierowców „MPK Lublin”
Sp. z o. o., do zamawiającego wpłynęły następujące zapytania:

Czytaj dalej » 2016-10-18

Postępowanie ofertowe na: dostawę 3675 koszul dla kierowców „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: dostawę 3675 koszul dla kierowców „MPK Lublin” Sp. z o.o.,
 

Czytaj dalej » 2016-08-24

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na zakup i sukcesywną dostawę fabrycznie nowych opon oraz bieżnikowanie opon, przeznaczonych do autobusów i trolejbusów.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup i sukcesywną dostawę fabrycznie nowych opon oraz bieżnikowanie opon, przeznaczonych do autobusów i trolejbusów złożyli:

Czytaj dalej » 2016-08-10

Informacja o wyniku postępowania na „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu ofertowym na „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS” wpłynęły 3 oferty, które zostały złożone przez następujących wykonawców:

Czytaj dalej » 2016-07-29

Ogłoszenie o postępowaniu ofertowym na „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS"

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS”,

Czytaj dalej » 2016-07-29

Informacja o unieważnieniu postępowania ofertowego na „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu ofertowym na „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS” wpłynęły 3 oferty, które złożone zostały przez następujących wykonawców:

Czytaj dalej » 2016-07-21

Ogłoszenie - Postępowanie ofertowe na: zakup i sukcesywną dostawę fabrycznie nowych opon oraz bieżnikowanie opon, przeznaczonych do autobusów i trolejbusów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: zakup i sukcesywną dostawę fabrycznie nowych opon oraz bieżnikowanie opon, przeznaczonych do autobusów i trolejbusów, zgodnie z poniższymi informacjami i wymaganiami:

 
Czytaj dalej » 2016-07-20

Ogłoszenie o postępowaniu - „Wykonanie instalacji fotowoltaicznej zmniejszającej zużycie paliwa i emisję toksycznych składników spalin w 30 autobusach komunikacji miejskiej”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na:

„Wykonanie instalacji fotowoltaicznej zmniejszającej zużycie paliwa i emisję toksycznych składników spalin w 30 autobusach komunikacji miejskiej”

 

Czytaj dalej » 2016-07-20

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego – wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów zgodnie z poniższymi informacjami i wymaganiami:

 

Czytaj dalej » 2016-06-10

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywna dostawa nowych części zamiennych nadwozia do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus.

Czytaj dalej » 2016-06-10

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywana dostawa nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2016-06-10

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywna dostawa nowych części układu jezdnego do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu jezdnego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2016-06-09

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów Marki Solaris Trollino i Ursus

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus.

Czytaj dalej » 2016-06-09

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywne dostawy filrtów do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki: Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy filtrów do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2016-06-08

Ogłoszenie o postępowaniu ofertowym na "Dostawę urządzeń umożliwiających dostosowanie 25 zwrotnic elektronicznych do pracy w systemie sterowania VETRA"

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: „Dostawę urządzeń umożliwiających dostosowanie 25 zwrotnic elektronicznych do pracy w systemie sterowania VETRA”

 

 

Czytaj dalej » 2016-06-08

Ogłoszenie o postępowaniu ofertowym na „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS”,

 

Czytaj dalej » 2016-06-03

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na zakup akumulatorów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup fabrycznie nowych akumulatorów rozruchowych,  kwasowych, ołowiowych, formowanych o napięciu znamionowym 12V oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2016-05-11

Postępowanie ofertowe - akumulatory

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: dostawę akumulatorów zgodnie
z poniższymi informacjami i wymaganiami:

Czytaj dalej » 2016-04-14

Zapytanie ofertowe - sukcesywna dostawa wody mineralnej

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, zwraca się z prośbą o złożenie oferty na: dostawę gazowanej i niegazowanej wody mineralnej w butelkach o pojemności 1,5 litra.

Czytaj dalej » 2016-03-24

Informacja o unieważnieniu postępowania ofertowego na „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu ofertowym na „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS” wpłynęły 3 oferty, które złożone zostały przez następujących wykonawców:

Czytaj dalej » 2016-03-03

Ogłoszenie o postępowaniu ofertowym na „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: „Dostawę używanego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS”, zgodnie z poniższymi informacjami i wymaganiami:

Czytaj dalej » 2016-02-09

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego: zakup i sukcesywne dostawy przewodów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zakup i sukcesywną dostawę przewodów:

Czytaj dalej » 2015-12-08

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywna dostawa nowych części zamiennych nadwozia do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus.

Czytaj dalej » 2015-12-08

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywana dostawa nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2015-12-08

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywna dostawa nowych części układu jezdnego do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia  zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu jezdnego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2015-12-07

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów Marki Solaris Trollino i Ursus

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy   się z prośbą  o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Ikarus,  Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus.

Czytaj dalej » 2015-12-07

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywne dostawy filrtów do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki: Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy filtrów do autobusów marki: Autosan, Ikarus,  Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2015-10-20

Informacja o wyborze oferty dostawa 88 szt. bieżnikowanych opon zimowych w rozmiarze 245/70 R 19,5 do pojazdów komunikacji miejskiej

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na dostawę 88 szt. bieżnikowanych opon zimowych w rozmiarze 245/70 R 19,5 do pojazdów komunikacji miejskiej oferty złożyli:

 

Czytaj dalej » 2015-10-16

Ogłoszenie o postępowaniu ofertowym na: „Dostawę płynu chłodniczego i płynu spryskiwaczy szyb do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.”

 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 
ul. Antoniny Grygowej 56, 20-260 Lublin, w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, które nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, ogłasza postępowanie ofertowe na: „Dostawę płynu chłodniczego i płynu spryskiwaczy szyb do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Czytaj dalej » 2015-09-25

Zapytanie ofertowe - dostawa 88 szt. bieżnikowanych opon zimowych w rozmiarze 245/70 R 19,5 do pojazdów komunikacji miejskiej.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego dostawę 88 szt. bieżnikowanych opon zimowych w rozmiarze 245/70 R 19,5 do pojazdów komunikacji miejskiej.

Czytaj dalej » 2015-09-24

Informacja o wyborze oferty sukcesywne dostawy środków smarnych oraz czynnika chłodniczego do klimatyzacji pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na sukcesywne dostawy środków smarnych oraz czynnika chłodniczego do klimatyzacji pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o. oferty złożyli:

 

Czytaj dalej » 2015-08-28

Korekta do zapytania cenowego na dostawę środków smarnych i płynu do klimatyzacji pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o wprowadzeniu korekty w załączniku SIWZ do zapytania cenowego na dostawę środków smarnych i płynu do klimatyzacji pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Czytaj dalej » 2015-08-21

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - sukcesywne dostawy, środków smarnych oraz czynnika chłodniczego do klimatyzacji

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego sukcesywne dostawy, w okresie 24 miesięcy,  środków smarnych oraz czynnika chłodniczego do klimatyzacji pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin”
Sp.zo.o. w asortymencie określonym załącznikiem do zapytania cenowego.

 

 

Czytaj dalej » 2015-08-13

Informacja o wyborze oferty - wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na dostawę wkładek węglowych odbieraków pantografów trolejbusów - typ zimowy, oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2015-07-17

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego – wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego: dostawę wkładek węglowych odbieraków pantografów trolejbusów, typ zimowy o wymiarach: 102x26x17,5 mm, wykonany z materiału o symbolu MY 7D (lub odpowiednika) w ilości 9000 sztuk.

Czytaj dalej » 2015-06-02

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów Marki Solaris Trollino i Ursus

 W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu szyb do autobusów i trolejbusów zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus.

Czytaj dalej » 2015-06-02

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywne dostawy filrtów do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki: Solaris Trollino

 W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu filtrów do autobusów i trolejbusów zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy filtrów do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2015-06-02

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywana dostawa nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem, dotyczącym zakupu nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów i trolejbusów, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu napędowego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2015-06-02

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywna dostawa nowych części układu jezdnego do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

 W związku z prowadzonym postępowaniem, dotyczącym zakupu nowych części zamiennych do układu jezdnego autobusów i trolejbusów, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do układu jezdnego autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2015-06-02

Zapytanie ofertowe - zakup i sukcesywna dostawa nowych części zamiennych nadwozia do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus

 

W związku z prowadzonym postępowaniem, dotyczącym zakupu nowych części zamiennych nadwozia do autobusów i trolejbusów, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych nadwozia autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus.

Czytaj dalej » 2015-05-06

Informacja o wyniku zapytania cenowego dotyczącego zakupu wody mineralnej

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup wody mineralnej oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2015-04-20

Zapytanie ofertowe - sukcesywna dostawa wody mineralnej

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywną dostawę w okresie od maja do września br. wody mineralnej gazowanej i niegazowanej w butelkach PET a’ 1,5 l , której ilość oszacowano na około 100 tys. butelek łącznie.

Czytaj dalej » 2015-03-16

Informacja o wyniku zapytania cenowego dotyczącego zakupu akumulatorów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup akumulatorów:

 

Czytaj dalej » 2015-02-24

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - zakup i sukcesywna dostawa w roku 2015 akumulatorów

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego zakup i sukcesywną dostawę w roku 2015 akumulatorów w niżej podanym asortymencie:

Czytaj dalej » 2015-02-24

Informacja o wyborze oferty - sukcesywne dostawy przewodów: hydraulicznych, hamulcowych, paliwowych

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na sukcesywne dostawy przewodów hydraulicznych, hamulcowych i paliwowych oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2015-02-06

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - sukcesywne dostawy przewodów: hydraulicznych, hamulcowych, paliwowych

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego sukcesywne dostawy przewodów:

Czytaj dalej » 2014-12-12

Zapytanie cenowe - sukcesywne dostawy nowych części zamiennych nadwozia i podwozia do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris i Trollino.

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu nowych części zamiennych nadwozia i podwozia do autobusów i trolejbusów zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych nadwozia i podwozia do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris i Trollino.
 

Czytaj dalej » 2014-12-12

Zapytanie cenowe - sukcesywne dostawy części układu hamulcowego do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris.

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu części do układu hamulcowego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy części układu hamulcowego do autobusów marki: Autosan, Ikarus, Jelcz, Mercedes i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris.

Czytaj dalej » 2014-12-05

Zapytanie ofertowe - sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do silników i osprzętu autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris.

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu nowych części zamiennych do silników i osprzętu zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy w/w części do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris.

Czytaj dalej » 2014-12-03

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - szyby do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i URSUS

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu szyb, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i URSUS.

Czytaj dalej » 2014-10-27

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - sukcesywne dostawy elementów złącznych (normaliów)

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego sukcesywne dostawy elementów złącznych (normaliów) wymienionych w formularzu stanowiącym załącznik do zapytania.

Czytaj dalej » 2014-10-13

Informacja o wyborze oferty - płyny eksploatacyjne

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup płynów eksploatacyjnych oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2014-09-23

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - sukcesywne dostawy płynów eksploatacyjnych do pojazdów

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego sukcesywne dostawy płynów eksploatacyjnych do pojazdów w asortymencie określonym załącznikiem do zapytania cenowego.

Czytaj dalej » 2014-09-18

Informacja o wyborze oferty – olej opałowy grzewczy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup oleju opałowego grzewczego oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2014-09-10

Zapytanie ofertowe - sukcesywne dostawy filtrów do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu filtrów, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy filtrów do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Neoplan i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2014-09-08

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - zakup i sukcesywna dostawa oleju opałowego grzewczego

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego zakup i sukcesywną dostawę oleju opałowego grzewczego w ilości około 30 m3 w okresie zimowym 2014/2015 o następujących parametrach:

Czytaj dalej »

Informacja o wyniku zapytania cenowego - dostawa środków smarnych do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na sukcesywne dostawy środków smarnych do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o. oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2014-07-16

Korekta załącznika do zapytania cenowego na dostawę środków smarnych do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o wprowadzeniu zmiany w załączniku do zapytania cenowego na dostawę środków smarnych do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o. Korekta polega na dopuszczeniu w pozycji 11 załącznika do zapytania cenowego (Formularza oferty) zaoferowania również olejów znajdujących się na liście smarnej ZF Schmierstoffliste TE-ML 12M.
W związku z powyższym poniżej zamieszczamy załącznik do zapytania cenowego (Formularz oferty) w aktualnej na dzień 16.07.2014 r. wersji.
 
Załącznik do zapytania cenowego - Formularz oferty z 16.07.2014 r.

2014-07-11

Pytania i wyjaśnienia dotyczące zapytania cenowego na dostawę środków smarnych do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o. oraz korekta załącznika do zapytania cenowego

Pytania i wyjaśnienia dotyczące zapytania cenowego na dostawę środków smarnych do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o. oraz korekta załącznika do zapytania cenowego.

Pytania i wyjaśnienia.pdf

Załącznik do zapytania cenowego - Formularz oferty.doc

Projekt umowy środki smarne.doc


 

Czytaj dalej » 2014-07-09

Informacja o przedłużeniu terminu składnia ofert w postępowaniu na dostawę środków smarnych do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w związku z otrzymanymi od wykonawców zapytaniami w postępowaniu na dostawę środków smarnych do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o. oraz przygotowywaniem na powyższe pytania odpowiedzi, termin składania ofert w niniejszym zapytaniu cenowym ulega przedłużeniu do dnia 18.07.2014 r. do godz. 15:00.

Informujemy również, że wkrótce opublikujemy treść zapytań wraz z wyjaśnieniami.

2014-06-27

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - sukcesywne dostawy środków smarnych eksploatowanych przez "MPK Lublin" Sp. z o.o.

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego sukcesywne dostawy środków smarnych do pojazdów eksploatowanych przez „MPK Lublin” Sp. z o.o. w asortymencie określonym załącznikiem do zapytania cenowego

Czytaj dalej » 2014-06-04

Zapytanie ofertowe - sukecsywna dostawa nowych części zamiennych nadwozia i podwozia do autobusów i trolejbusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris.

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu nowych części zamiennych nadwozia i podwozia do autobusów i trolejbusów zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych nadwozia i podwozia do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan oraz trolejbusów marki Solaris.

Czytaj dalej » 2014-06-04

Zapytanie ofertowe - sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do silników i osprzętu autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris.

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu nowych części zamiennych do silników i osprzętu zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy w/w części do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris.

Czytaj dalej » 2014-06-04

Zapytanie ofertowe - sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu szyb, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2014-04-29

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego: Opracowanie dokumentacji projektowej na modernizację zbiornika paliwowego oraz wykonanie szczelnych studzienek zlewowych w stacji paliw "MPK Lublin" Sp. z o.o. przy ul. A. Grygowej 56

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na:

Czytaj dalej » 2014-04-25

Zapytanie ofertowe - Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Modernizacja hali obsług technicznych w budynku pomocniczym na zajezdni autobusowej „MPK Lublin” Sp. z

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Modernizacja hali obsług technicznych w budynku pomocniczym na zajezdni autobusowej „MPK Lublin” Sp. z o.o. przy ul. Grygowej 56”

Czytaj dalej » 2014-04-24

Informacja o wyniku zapytania cenowego - dostawa wody mineralnej

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na dostawę wody mineralnej oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2014-04-11

Zapytanie ofertowe- sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan - uzupełnienie

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu nowych części zamiennych do autobusów zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan - uzupełnienie.

Czytaj dalej » 2014-04-09

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - woda mineralna

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego dostawę :

 • wody mineralnej w dystrybutorach z wymiennymi butlami a’ 18,9 l - szacunkowa ilość dystrybutorów 23 szt. oraz szacunkowa ilość butli 1800 szt. łącznie.
 • wody mineralnej gazowanej i niegazowanej w butelkach PET a’ 1,5 l –szacunkowa ilość około 100 tys. butelek łącznie.
Czytaj dalej » 2014-03-18

Informacja o wyborze oferty - zakup lamp oświetleniowych typu LED

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup lamp oświetleniowych typu LED oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2014-03-17

Informacja o wyborze oferty : na dostawę siedmiu drzwi przeciwpożarowych dymoszczelnych EI 30 do budynku Handlowo-Magazynowego „MPK Lublin” Sp. z o.o. usytuowanego na posesji przy ulicy Stefczyka 40

      Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na : dostawę siedmiu drzwi przeciwpożarowych dymoszczelnych EI 30 do budynku Handlowo- Magazynowego „MPK Lublin” Sp. z o.o. usytuowanego na posesji przy ulicy Stefczyka 40 oferty złożyli:

 

Czytaj dalej » 2014-03-13

Informacja o wyborze oferty - wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na dostawę wkładek węglowych odbieraków pantografów Esko oferty złożyli:
1. ELEKTROKARBON a.s.; ul. Tovarnicka 412, 955 22 Topolcany Słowacja
2. Morgan Carbon Polska Sp. z o.o.; ul.Iskry 26, 01-472 Warszawa
 

Czytaj dalej » 2014-03-12

Zapytanie ofertowe na dostawę klatki zewnętrznej do przechowywania butli z gazem

W związku z prowadzonym postępowaniem ofertowym zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego:
dostawę klatki zewnętrznej do przechowywania butli z gazami technicznymi / tlen i acetylen w ilości
po 10 szt. butli / do zajezdni autobusowej „MPK Lublin" Sp. z o.o. przy ulicy Antoniny Grygowej 56.

Czytaj dalej » 2014-03-03

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - dostawa drzwi przeciwpożarowych dymoszczelnych EI 30

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego:
dostawę siedmiu drzwi przeciwpożarowych dymoszczelnych EI 30 do budynku Handlowo- Magazynowego „MPK Lublin” Sp. z o.o. usytuowanego na posesji przy ulicy Stefczyka 40.

Czytaj dalej » 2014-02-21

Zapytanie cenowe - sukcesywne dostawy nowych części zamiennych nadwozia i podwozia do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu nowych części zamiennych nadwozia i podwozia do autobusów zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych nadwozia i podwozia do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Solaris i Neoplan.

Czytaj dalej » 2014-02-21

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego – wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego: dostawę wkładek węglowych odbieraków pantografów trolejbusów:

Czytaj dalej » 2014-02-18

Zapytanie cenowe - zakupu nowych części zamiennych do silników i osprzętu zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy w/w części do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris.

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu nowych części zamiennych do silników i osprzętu zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy w/w części do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris.

Czytaj dalej » 2014-02-14

Zapytanie cenowe - sukcesywna dostawa szyb do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu szyb, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na sukcesywne dostawy szyb do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino.

Czytaj dalej » 2014-02-06

Zapytanie ofertowe na “Wykonanie stałego systemu asekuracji poziomej”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. A. Grygowej 56, 20-260 Lublin ogłasza zapytanie ofertowe na “Wykonanie stałego systemu asekuracji poziomej”

Czytaj dalej » 2014-01-24

Informacja o wyborze oferty - dostawa przewodów hydraulicznych, hamulcowych i paliwowych

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na sukcesywne dostawy przewodów hydraulicznych, hamulcowych i paliwowych oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2014-01-22

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - zakup lamp oświetleniowych typu LED

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego zakup lamp oświetleniowych typu LED:

Czytaj dalej » 2014-01-13

Informacja o wyniku zapytania cenowego dotyczącego zakupu akumulatorów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup akumulatorów złożone zostały 3 oferty. Wybrana została oferta dostawy akumulatorów Eurostart złożona przez firmę: Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe  Henryk Sturlis z siedzibą w Świdniku. Wybrany Wykonawca spełnia warunki określone w zapytaniu cenowym.

Czytaj dalej » 2014-01-09

Doprecyzowanie opisu przewodów w zapytaniu cenowym dla zamówienia publicznego – przewody hydrauliczne, hamulcowe i paliwowe oraz zmiana treści załącznika „Asortyment przewodów”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że wszystkie wymienione w zapytaniu cenowym przewody powinny być w oplocie podwójnym, a dodatkowo przewody sprężarki powinny posiadać osłonę teflonową.
W załączniku „Asortyment przewodów” doprecyzowano rodzaj zakucia przewodów.


Asortyment przewodów (xls)

2014-01-03

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - sukcesywna dostawa przewodów: hydraulicznych, hamulcowych i paliwowych

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego sukcesywne dostawy przewodów:

Czytaj dalej » 2013-12-17

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - zakup i sukcesywna dostawa akumulatorów w roku 2014

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego zakup i sukcesywną dostawę w roku 2014 akumulatorów w niżej podanym asortymencie:

 

Czytaj dalej » 2013-11-27

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - 1. Szkolenie okresowe dla kierowców – kat. D 2. Prawo jazdy kat. C + kwalifikacja wstępna

 W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego:

Czytaj dalej » 2013-11-14

Informacja o wyborze oferty – normalia

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w wyniku rozstrzygnięcia postępowania na sukcesywne dostawy elementów złącznych (normaliów), jako najkorzystniejsza została wybrana oferta P P-H  „Logis” Sp. z o.o. ul. Sieje 121 A, 25-561 Kielce.

Czytaj dalej » 2013-11-14

Informacja o wyborze oferty – olej opałowy grzewczy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup oleju opałowego grzewczego oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2013-10-25

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - olej opałowy grzewczy

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego zakup i sukcesywną dostawę oleju opałowego grzewczego w ilości 36 m3 w okresie od listopada 2013 r. do kwietnia 2014 r. o następujących parametrach:
- wartość opałowa nie mniejsza niż 42MJ/kg
- zawartość siarki nie wyższa niż 0,2%
- temperatura zapłonu powyżej 55 oC
- temperatura płynięcia nie mnie niż – 20 oC
- gęstość w temp. 15 oC nie większa niż 860 kg/m3
 

Czytaj dalej » 2013-10-21

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - normalia

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego sukcesywne dostawy elementów złącznych (normaliów) wymienionych w formularzu stanowiącym załącznik do zapytania.
 

Czytaj dalej » 2013-09-11

Zapytanie cenowe - oferta na dostawę części nowych do autobusów marki Mercedes, Solaris, Neoplan, Man/Jelcz, Jelcz oraz Autosan

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu części nowych zwracamy się
z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę części nowych do autobusów marki:

 •  Mercedes,
 •  Solaris, Neoplan, Man/Jelcz ,
 •  Jelcz *
 •  Autosan **          
Czytaj dalej » 2013-09-06

Informacja o wyborze oferty - dostawa płynu do chłodnic

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup płynu do chłodnic oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2013-08-20

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - dostawa płynu do chłodnic

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego dostawę płynu do chłodnic o następujących parametrach technicznych:

Czytaj dalej » 2013-06-28

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego – wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów - typ zimowy

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego: dostawę wkładek węglowych odbieraków pantografów trolejbusów – typ zimowy o wymiarach: 102x26x17,5 mm w ilości 5000 sztuk.

Czytaj dalej » 2013-06-17

Informacja o wyborze ofert na oleje

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup olejów oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2013-06-11

Zapytanie cenowe - oferta na dostawę części nowych do autobusów marki Mercedes, Solaris, Neoplan, Man/Jelcz, Jelcz oraz Autosan

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu części nowych zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę części nowych do autobusów marki:

 •  Mercedes,
 •  Solaris, Neoplan, Man/Jelcz ,
 •  Jelcz
 •  Autosan

 

 

Czytaj dalej » 2013-05-14

Pytania i wyjaśnienia z dnia 10.05.2013r. dotyczące zapytania cenowego dla zamówienia publicznego – oleje oraz zmiana treści załącznika - Wykaz środków smarnych

 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na dostawę olejów wpłynęły następujące pytania:
Czytaj dalej » 2013-05-10

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne -Lublin- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ogłasza postępowanie ofertowe na wykonanie robót remontowo-budowlanych

                Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne -Lublin- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ogłasza postępowanie ofertowe na wykonanie robót remontowo-budowlanych zadania:

"Modernizacja 6 szt. świetlików dachowych dwuspadowych ze szkła zbrojonego o konstrukcji stalowej na świetliki poliwęglanowe w konstrukcji aluminiowej z wykorzystaniem istniejącej konstrukcji stalowej

Miejsce: Budynek Pomocniczego na zajezdni autobusowej przy ul. Antoniny Grygowej 56 w Lublinie.

Czytaj dalej » 2013-05-08

Zmiana terminu składania ofert w zapytaniu cenowym na dostawę olejów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w związku z kolejnymi pytaniami dotyczącymi zapytania cenowego na dostawę olejów, które wymagają wyjaśnienia oraz doprecyzowania treści załącznika do zapytania cenowego – Wykaz środków smarnych, termin składania ofert w niniejszym postępowaniu przedłużony zostaje do dnia 17.05.2013r. do godz. 15:00.

Czytaj dalej » 2013-04-29

Pytania i wyjaśnienia dotyczące zapytania cenowego dla zamówienia publicznego – oleje oraz zmiana treści załącznika - Wykaz środków smarnych

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na dostawę olejów wpłynęły następujące pytania:

Czytaj dalej » 2013-04-24

Pytania i wyjaśnienia dotyczące zapytania cenowego dla zamówienia publicznego – oleje oraz korekta załącznika - Wykaz środków smarnych

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na dostawę olejów wpłynęły kolejne niżej prezentowane pytania:

Czytaj dalej » 2013-04-24

Informacja o wyniku zapytania cenowego dotyczącego zakupu wody mineralnej

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup wody mineralnej oferty złożyli:

Czytaj dalej » 2013-04-15

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - woda mineralna

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego dostawę w okresie maj-wrzesień 2013 r. :

 - wody mineralnej w butelkach PET a’ 1,5 l gazowanej,
 - wody mineralna w butelkach PET a’ 1,5 l niegazowanej.

Czytaj dalej » 2013-04-22

Pytania i wyjaśnienia dotyczące zapytania cenowego dla zamówienia publicznego – oleje oraz zmiana załącznika określającego szczegółowe parametry środków smarnych.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na dostawę olejów wpłynęły następujące pytania:

Czytaj dalej » 2013-04-05

Informacja o przedłużeniu terminu składania ofert dotyczących zapytania cenowego na dostawę olejów

"MPK Lublin" Sp. z o.o., w związku z pytaniami dotyczącymi zapytania cenowego na dostawę olejów, które wymagają dodatkowego czasu na przygotowanie odpowiedzi oraz ich uwzględnienie przez wykonawców w treści przygotowywanych ofert zawiadamia, że przedłuża termin składania ofert  do dnia 26 kwietnia 2013r. do godz. 15.00. Jednocześnie informujemy, iż pytania wraz z odpowiedziami zostaną wkrótce zamieszczone na stronie internetowej zamawiającego.
2013-03-27

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - Oleje

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego sukcesywne dostawy olejów w następującym asortymencie:

 - olej półsyntetyczny SAE 10W40
 - olej mineralny SAE 15W40
 - olej syntetyczny GM Dexron IIE
 - olej półsyntetyczny SAE 80W90 GL-5
 - olej mineralny SAE 85W140
 - olej mineralny GM Dexron IID
 - olej mineralny SAE 80W90 GL-5
 - olej mineralny SAE 80W90 GL-4

Czytaj dalej » 2013-03-26

Informacja o wyniku zapytania cenowego na usługi z zakresu medycyny pracy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zawiadamia, że w postępowaniu na usługi z zakresu medycyny pracy obejmujące opiekę profilaktyczną z zakresu medycyny pracy na rzecz pracowników: badania wstępne, okresowe oraz kontrolne, w tym z pracującymi w warunkach szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Lublinie, 20-701 Lublin, ul. Nałęczowska 27.
 

Czytaj dalej » 2013-03-13

Zapytanie cenowe - oferta na dostawę części nowych do autobusów marki Mercedes, Solaris, Neoplan, Man/Jelcz oraz Jelcz

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu części nowych zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę części nowych do autobusów marki Mercedes, Solaris, Neoplan, Man/Jelcz oraz Jelcz.

Czytaj dalej » 2013-03-06

Informacja o wyniku zapytania cenowego dotyczącego zakupu wkładek węglowych odbieraków pantografów trolejbusów – typ letni

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na dostawę wkładek węglowych złożone zostały 2 oferty. Wybrana została oferta złożona przez firmę: Morgan Carbon Polska, Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Czytaj dalej » 2013-02-22

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego:

Usługi z zakresu medycyny pracy obejmujące opiekę profilaktyczną w zakresie medycyny pracy na rzecz pracowników: badania wstępne, okresowe oraz kontrolne, w tym z pracującymi w warunkach szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych, a w szczególności:

Czytaj dalej » 2013-02-22

Informacja o wyniku zapytania cenowego dotyczącego zakupu opon

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup opon wpłynęło 12 ofert na dostawę opon nowych oraz 6 ofert na usługę bieżnikowania.

Czytaj dalej » 2013-02-18

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów – typ letni

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego: wkładki węglowe odbieraków pantografów trolejbusów – typ letni o wymiarach: 102x26x17,5 mm w ilości 4500 sztuk.
Stosowane w trolejbusach głowice odbieraków są typu ESKO.

Czytaj dalej » 2013-02-18

Ogłoszenie o wyborze oferty na zakup gazów technicznych

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w wyniku zapytania ofertowego na dostawę gazów technicznych wybrana została oferta złożona przez firmę Pop –Gaz Anna Popiel z siedzibą w Lublinie przy ul.Choiny 57.

Czytaj dalej » 2013-02-04

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - opony

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się
z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego:

- opony 275/70 R 22,5 C - roczne zapotrzebowanie około 250 sztuk,

- opony 11 00 R 22,5 C - roczne zapotrzebowanie około 30 sztuk.

Czytaj dalej » 2013-02-01

Zapytanie cenowe - zakup gazów technicznych

        W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu w roku 2013 gazów technicznych w asortymencie:

tlen techniczny industrial X40S 150B 8,6 kg - roczne zapotrzebowanie około 90 sztuk

acetylen industrial X40S 6 kg - roczne zapotrzebowanie około 57 sztuk,

dwutlenek węgla X16S 12 kg - roczne zapotrzebowanie około 100 sztuk,

azot standard - roczne zapotrzebowanie około 2 sztuk,

argon standard - roczne zapotrzebowanie około 2 sztuk,

Czytaj dalej » 2013-01-24

Informacja o unieważnieniu postępowania na dostawę opon

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zawiadamia, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego zakupu opon.

Czytaj dalej » 2013-01-15

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - opony

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego:

Czytaj dalej » 2013-01-15

Zapytanie cenowe - oferta na dostawę części nowych do autobusów marki Jelcz

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu części nowych zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę części nowych do autobusów marki Jelcz.

Czytaj dalej » 2013-01-14

Informacja o wyniku zapytania cenowego dotyczącego zakupu akumulatorów

 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup akumulatorów złożonych zostało 5 ofert. Wybrana została oferta złożona przez firmę: PU-H Henryk Sturlis z siedzibą w Świdniku.

Czytaj dalej » 2012-12-20

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego obejmującego akumulatory

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego akumulatory w niżej podanym asortymencie.

Czytaj dalej » 2012-12-14

Zapytanie ofertowe na system komputerowy do elektronicznego nadzoru nad dokumentami oraz Zintegrowanym Systemem Zarządzania opartym o EN ISO 9001 i EMAS

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne -Lublin- Sp. z o.o. ogłasza zapytanie ofertowe na system komputerowy do elektronicznego nadzoru nad dokumentami oraz Zintegrowanym Systemem Zarządzania opartym o EN ISO 9001 i EMAS (procesy -opis, mapy procesów, procedury, audyty, przeglądy zarządzania, działania korygujące, wymagania prawne, normy, dokumentacja techniczna, pozwolenia środowiskowe itp.).

Czytaj dalej » 2012-12-11

Zapytanie cenowe - oferta na dostawę części nowych do autobusów marki Solaris, Neoplan, Man, Jelcz

         W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu części nowych zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę części nowych do autobusów marki Solaris, Neoplan, Man, Jelcz

Czytaj dalej » 2012-11-29

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - Szkolenie okresowe dla kierowców kategorii D

 W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego:

Szkolenie okresowe dla kierowców – kat. D.
 

 

 

Czytaj dalej » 2012-11-16

Ogłoszenie o wyborze oferty na kontrolę okresową budynków wielkopowierzchniowych

„Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” informuje, że w wyniku zapytania ofertowego na kontrolę okresową budynków wielkopowierzchniowych wybrana została oferta złożona przez firmę usługowo-handlową BANESTO Mateusz Skrzyniarz, 25-522 Kielce, ul. Nowy Świat 18a/61.

Czytaj dalej » 2012-11-08

Zapytanie ofertowe na kontrolę okresową budynków wielkopowierzchniowych

 I. Zamawiający:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
20-260 Lublin, ul. Antoniny Grygowej 56, tel. (81) 71-00-300,

Czytaj dalej » 2012-10-26

Zapytanie cenowe - oferta na dostawę części nowych do autobusów marki Mercedes

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu części nowych zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę części nowych do autobusów marki Mercedes.

Czytaj dalej » 2012-09-25

Zapytanie cenowe - Dystrybutor Tatsumo Benc BMP 511.SD/H

W związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zakupu dystrybutora Tatsumo Benc BMP 511.SD/H zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej obejmującej :

Czytaj dalej » 2012-09-19

Ogłoszenie o wyborze oferty na dostawę płynu do spryskiwaczy szyb samochodowych

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że wybrana została oferta na dostawę płynu do spryskiwaczy złożona przez firmę
Platinum Oil Sp. z o.o mieszcząca się w Lublinie przy ul.Zemborzyckiej 116B. Płyn będzie dostarczany w mauzerach o pojemności 1000 l. Wybrany dostawca spełnia warunki określone w zapytaniu cenowym, a jego oferta jest najkorzystniejsza pod względem istotnych kryteriów i ceny.

Czytaj dalej » 2012-09-04

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - płyn do spryskiwaczy zimowy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na sukcesywne zaopatrywanie naszego przedsiębiorstwa, w sezonie zimowym w płyn do spryskiwaczy szyb zimowy (-22 °C), skutecznie usuwający zabrudzenia, nie niszczący wycieraczek, gumy, lakieru samochodowego, posiadający nie drażniący zapach.

Czytaj dalej » 2012-08-07

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - płyn do chłodnic

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zawiadamia, że w postępowaniu na zakup płynu do chłodnic stosowanego w pojazdach Spółki, wybrana została oferta złożona przez PH Conkret Sp. z o.o. ul. Sidorskiej 59, 21-500 Biała Podlaska.

 

Czytaj dalej » 2012-07-19

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - płyn do chłodnic

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego płyn do chłodnic o następujących parametrach technicznych:

Czytaj dalej » 2012-06-11

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dotyczy: postępowania na wykonanie kontroli okresowej budynków w terminie do 17 czerwca 2012 r. - zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo budowlane.

 

Czytaj dalej » 2012-06-01

Zapytanie ofertowe na kontrolę okresową budynków

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie w terminie do 17 czerwca 2012 r. zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo budowlane kontroli okresowej budynków:

Czytaj dalej » 2012-05-09

Zapytanie ofertowe na kontrolę okresową budynków wielkopowierzchniowych

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie w terminie do 31 maja 2012 r. zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo budowlane kontroli okresowej budynków wielkopowierzchniowych.

Czytaj dalej » 2012-04-12

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - woda mineralna

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego :
    -  woda mineralna a’ 1,5 l gazowana
    -  woda mineralna a’ 1,5 l niegazowana
    -  woda mineralna w dystrybutorach

Czytaj dalej » 2012-03-21

Zapytanie cenowe na wybór Wykonawcy modernizacji pomieszczeń myjni automatycznej dla potrzeb montażu urządzeń dwóch myjni przejazdowych wraz z systemem oczyszczania wody z obiegu zamkniętego.

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego modernizację pomieszczeń myjni automatycznej przy ulicy Grygowej 56 w Lublinie na terenie zajezdni „MPK Lublin” Sp. z o.o. dla potrzeb montażu urządzeń dwóch myjni przejazdowych wraz z systemem oczyszczania wody z obiegu zamkniętego

Czytaj dalej » 2012-03-30

Pytania i odpowiedzi oraz informacja o przedłużeniu terminu składania ofert.

Dotyczy:
postępowania na modernizację pomieszczeń myjni automatycznej przy ulicy Grygowej 56 w Lublinie na terenie zajezdni „MPK Lublin” Sp. z o.o. dla potrzeb montażu urządzeń dwóch myjni przejazdowych wraz z systemem oczyszczania wody z obiegu zamkniętego

Czytaj dalej » 2012-04-30

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dotyczy: postępowania na modernizację pomieszczeń myjni automatycznej przy ulicy Grygowej 56 w Lublinie na terenie zajezdni „MPK Lublin” Sp. z o.o. dla potrzeb montażu urządzeń dwóch myjni przejazdowych wraz z systemem oczyszczania wody z obiegu zamkniętego

Czytaj dalej » 2012-03-28

Informacja o wyniku zapytania cenowego dotyczącego zakupu 100 szt. opon 275/70 Rx22,5

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w postępowaniu na zakup opon złożonych zostało 6 ofert. Wybrana została oferta złożona przez firmę: MOTO BUDREX Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy

Czytaj dalej » 2012-03-06

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - opony

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia publicznego obejmującego dostawę:

 • 100 szt. opon 275/70 R x 22,5 bezdętkowe
Czytaj dalej » 2012-02-29

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - pasy klinowe

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego zakup:

 • pasów klinowych wg. załącznika

Czytaj dalej » 2012-02-29

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - łożyska

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego zakup:

 • łożysk wg. załącznika

 

 

Czytaj dalej » 2012-02-29

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego - uszczelniacze

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego zakup:

 • uszczelniaczy wg. załącznika

 

Czytaj dalej » 2012-02-15

Informacja o wyniku postępowania ofertowego w zakresie konsultacji przy wdrażaniu zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem w oparciu o normę PN-EN ISO 9001:2009 oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1221/2009

 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne -Lublin- Sp. z o.o. informuje o wyniku postępowania    ofertowego w zakresie konsultacji przy wdrażaniu zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem w oparciu o normę PN-EN ISO 9001:2009 oraz Rozporządzenia Parlamentu         Europejskiego i Rady (WE) Nr 1221/2009 z dnia 25 listopada 2009 r. (EMAS).

 

 

Czytaj dalej » 2012-01-24

Zapytanie ofertowe w zakresie doradztwa przy wdrażaniu zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem, spełniającego wymagania ISO 9001 i EMAS

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne -Lublin- Sp. z o.o. intensyfikuje pracę nad wdrożeniem zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem w oparciu o normę PN-EN ISO 9001:2009 oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1221/2009 z dnia 25 listopada 2009 r. (EMAS).

Czytaj dalej » 2012-01-13

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego: dostawę słupów trakcyjno oświetleniowych w ilości 49 szt. zgodnie z poniższym zestawieniem oraz załączonymi sylwetkami słupów.

Czytaj dalej » 2012-01-04

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się
z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego: zakup oleju przekładniowego.

Czytaj dalej » 2012-01-04

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego zwracamy się
z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego: zakup gazów technicznych.

Czytaj dalej » 2011-12-16

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego
zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej wykonania zamówienia obejmującego:

 • Kwalifikację wstępną na kat. D
 • Kwalifikację wstępną przyspieszoną na kat. D
 • Kurs prawa jazdy kat. z B na D
 • Kurs prawa jazdy kat. z C na D
 • Szkolenie okresowe dla kierowców – kat. D
Czytaj dalej » 2011-12-13

Ogłoszenie - dostawa materiałów na budowę trakcji trolejbusowej

„Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” informuje, że poszukuje dostawców: słupów stalowych trakcyjno-oświetleniowych oraz osprzętu trakcji trolejbusowej kompatybilnego i odpowiadającym jakościowo z dotychczas użytkowanym osprzętem firmy ELEKTROLINE.
Czytaj dalej » 2011-11-28

Ogłoszenie o wyborze oferty na okresową kontrolę budynków wielkopowierzchniowych

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zawiadamia, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na przeprowadzenie okresowej kontroli stanu technicznego budynków wielkopowierzchniowych

Czytaj dalej » 2011-11-18

Ogłoszenie o wyborze oferty na opracowanie dokumentacji projektowej

Ogłoszenie o wyborze oferty na opracowanie dokumentacji projektowej adaptacji pomieszczeń istniejącej hali dla potrzeb montażu urządzeń dwóch myjni przejazdowych wraz z systemem do recyklingu wody.

Czytaj dalej » 2011-11-18

Zapytanie ofertowe okresowej kontroli budynków

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie okresowej kontroli budynków wielkopowierzchniowychw zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo budowlane.

 

Czytaj dalej » 2011-10-29

Zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji projektowej

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoścą zwraca się z prośbą o składanie ofert cenowych na opracowanie dokumentacji projektowej adaptacji pomieszczeń istniejącej hali dla potrzeb montażu urządzeń dwóch myjni przejazdowych wraz z systemem do recyklingu wody.

Czytaj dalej » 2011-10-24

Zapytanie ofertowe na sukcesywne zaopatrywanie naszej firmy w akumulatory.

„Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne –Lublin- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej  na sukcesywne zaopatrywanie naszej firmy w akumulatory

Czytaj dalej » 2011-10-24

Ogłoszenie o wyborze oferty na dostawę płynu do spryskiwaczy samochodowych

Ogłoszenie o wyborze oferty na dostawę płynu do spryskiwaczy samochodowych.

Czytaj dalej » 2011-10-04

Zapytanie ofertowe na dostawę opon typu city do autobusów miejskich.

„Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne –Lublin- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na dostawę opon, typu city do autobusów miejskich.

Czytaj dalej » 2011-10-04

Zapytanie cenowe

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej.

Czytaj dalej » 2011-09-28

Postepowanie ofertowe

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne -Lublin- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ogłasza postępowanie ofertowe na wykonanie projektu budowlano wykonawczego prac niezbędnych do montażu urządzeń myjni przejazdowych w istniejącym budynku oraz urządzenia do recyklingu wody na terenie zajezdni MPK Lublin Sp. z o.o. Adres obiektu: Zajezdnia Autobusowa „MPK lublin” Sp. z o.o. przy ul. Grygowej 56 w Lublinie.

Czytaj dalej » 2011-09-05

Zapytanie ofertowe na oleje silnikowe i przekładniowe

„Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne -Lublin- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na nw. oleje silnikowe i przekładniowe.

Czytaj dalej »

 

wsteczW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Polityka prywatności. Więcej informacji.

Rozumiem