- O Firmie
- Zakres działalności
- MISJA
- Polityka jakości i środowiska
- Władze
- Kontakt
- Przewodnik ochrony danych
- Zasady cyberhigieny
- Deklaracja dostępności
archiwalne
2019-01-08
Informacja o zamieszczeniu prawidłowego załącznika z wykazem części zamiennych w postępowaniu prowadzonym w formie zaproszenia do składania ofert na zakup i sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia do autobusów marki: Autosan, Jelcz,
Informacja o zamieszczeniu prawidłowego załącznika z wykazem części zamiennych w postępowaniu prowadzonym w formie zaproszenia do składania ofert na zakup i sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Neoplan i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że w wyniku zaistniałego błędu w postępowaniu prowadzonym w formie zaproszenia do składania ofert na sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Neoplan i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus, w dniu 20.12.2018 r. zamieszczono niewłaściwy plik excel z wykazem części zamiennych elementów nadwozia.
W związku z powyższym zamawiający poniżej zamieszcza prawidłowy plik, który zawiera wykaz części zamiennych elementów nadwozia, na podstawie którego należy przygotować ofertę.
Jednocześnie dokonano zamiany niewłaściwego pliku, który został zamieszczony pod treścią zaproszenia do składania ofert na zakup i sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Neoplan i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus z dnia 20.12.2018 r., na prawidłowy.
W związku z powyższym zamawiający wydłuża termin składania ofert na zakup i sukcesywne dostawy nowych części zamiennych elementów nadwozia do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Neoplan i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus do dnia 24.01.2019 r.
Załącznik:
Elementy nadwozia (xls)
wstecz- Komunikaty
- Objazdy dla komunikacji miejskiej w dniach 3-7 sierpnia br./ Kraśnicka/Nałęczowska/Głęboka
- Objazdy dla komunikacji miejskiej w dniach 3-4 sierpnia br. w związku z zamknięciem ul. Bernardyńskiej
- Dodatkowe kursy komunikacji miejskiej po meczu na Motor Lublin Arena w dniu 31 lipca br.
- Uruchomienie tymczasowego przystanku przy ul. Mościckiego od 28 lipca br.
- Objazdy dla komunikacji miejskiej w dniach 27 lipca-4 sierpnia br. w godz. 17:00-24:00
- Objazdy dla komunikacji miejskiej w dniach 27-31 lipca br. w związku z zamknięciem ul. Bernardyńskiej
- Wznowienie prac Kraśnicka/Nałęczowska/Głęboka i objazdy od 27 lipca br.

- Aktualności
- Elektryczny autobus IRIZAR na testach w Lublinie
- Lublin z nowymi autobusami
- Wszystkie „hybrydy” już w zajezdni MPK Lublin
- Poznaj Lublin z Przewodnikiem w podróży zabytkowym autobusem

- ABC Pasażera
- Opłaty przewozowe
- Prawa i obowiązki przewoźnika/pasażera
- Uprawnienia do przejazdów bezpłatnych i ulgowych
- Rodzaje i zasady korzystania z biletów
- Bilet Elektroniczny
- Obsługa interesantów
- Sprzedaż biletów
- Polityka prywatności
Informacje
o kursowaniu pojazdów
tel. (81) 525-32-46
