- O Firmie
- Zakres działalności
- MISJA
- Polityka jakości i środowiska
- Władze
- Kontakt
- Przewodnik ochrony danych
- Zasady cyberhigieny
- Deklaracja dostępności
Aktualności
2020-12-18
Miasto podpisało umowę na budowę Dworca Metropolitalnego
18 grudnia 2020 r. Miasto Lublin i spółka Budimex podpisały umowę na budowę Dworca Metropolitalnego. W Lublinie, pomiędzy ulicami Młyńską, Gazową i Dworcową, powstanie nowoczesny dworzec. W jednej części miasta zintegruje on transport kolejowy i autobusowy, busowy i miejski, stając się centrum komunikacyjnym regionu.
W ramach inwestycji, wokół obiektu, powstanie również zupełnie nowy układ drogowy. Wartość kontraktu budowlanego to ponad 231 mln zł. Inwestycja jest współfinansowana z funduszy europejskich.
wstecz- Komunikaty
- Obsługa komunikacyjna „Świdnik Air Festival” w dniu 13 czerwca br.
- Zmiana lokalizacji przystanku Olimp 01 w dniach 8 i 9 czerwca br.

- Aktualności
- Ogłoszenie - Sprzedaż autobusu m-ki Jelcz M121I4
- Ogłoszenie - Sprzedaż samochodu osobowego m-ki VOLKSWAGEN CRAFTER

- ABC Pasażera
- Opłaty przewozowe
- Prawa i obowiązki przewoźnika/pasażera
- Uprawnienia do przejazdów bezpłatnych i ulgowych
- Rodzaje i zasady korzystania z biletów
- Bilet Elektroniczny
- Obsługa interesantów
- Sprzedaż biletów
- Polityka prywatności
Informacje
o kursowaniu pojazdów
tel. (81) 525-32-46

